0 ( 532 ) 664 85 61
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yalçın Algan ile Matematik Soru Çözüm Kampı

13 Mayıs 2020
37 kez görüntülendi
Yalçın Algan ile Matematik Soru Çözüm Kampı

Yalçın Algan ile Matematik Soru Çözüm Kampı etkinliğimiz hakkında daha geniş bilgi vermeden önce ÖSYM nin yeni müfredat, yeni sistem, yeni sınav soru hazırlama kadrosu, yeni nesil sorular, yeni sınav isimleri bunların hepsini takip eden, bunu EK İŞ olarak değil TEK İŞ olarak yapan bir öğretmen olduğumu vurgulamak isterim.

Eğitim Gönüllüsü Yalçın Algan Tarafından Matematik Soru Çözüm Kampı

Netlerinizi artırmak, test kitaplarınızı soru bankalarınızı çözmek, parmak kaldırarak yapamadığınız soruyu sorma, diğer öğrenciler de çalışırken sizin de ders çalışma isteğinizin artması, öğretmene ve arkadaşınıza soru sorma imkanı, önce özel ders anlatımı sonrasında öğretmen kontrolünde soru çözümü yaparak başarınızı artırmak için matematik kampımız ile yeni sisteme hazırız.

18 yıldır hep dershanecilik yaptım. Yüzlerce Özel ders verdim. Ama farkına vardım ki özel ders almak demek mutlak başarı demek değildir. Özel dersin gerekliliğini yerine getirmek gerekir. Öğrenciye koçluk hizmeti, birebir ilgi, motivasyon, yönledirme ve günlük soru çözüm desteği de sağlarsanız öğrenci başarılı olmaktadır.

Öğrencilerime 24 saat Whatsapp üzerinden soru sorma desteği, Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu, Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (TYT, YKS, ALES, KPSS, DGS), Öğrenciye özel çalışma planı, Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleri, Öğrenciyi tarama testi  ile tanıyıp uygun öğretim modeli uygularım.

Ankara Matematik Soru Çözüm Kampında Nasıl Bir Eğitim Verilmektedir.

Öğrencimiz sabah erkenden gelir, gün boyu bizim gözetimimizde ders çalışır, anlamadığı, yapamadığı konu ve soruların planlaması yapılarak düzenli bir şekilde gözetlenmesi ve ilgilenilmesi sağlanarak başarı yakalanır.

Günlük öğrenci ödevin var ders çalışmalısın araması, günün her saati WhatsApp tan soru sorma desteği, en güncel ve ÖSYM soruları incelenerek hazırlanmış ders notları, ücretsiz ilk görüşme tanışma dersi, konular sene sonuna kadar tablo yapılarak planlar.

Tüm korkularını bir kenara atmaya ve özel öğretmenin ile ilmik ilmik matematik dokumaya hazır mısın Ankara?

Öğrencinin en rahat anlayabileceği şekilde dersler anlatılır. öğrencimize sınav ve başarı koçluğu hizmeti ücretsiz yapılır. Derslerimizde Veli Öğrenci Öğretmen memnuniyeti esastır. Matematikle olan imtihanımız ilkokul sıralarında başlayıp hayatımızın her döneminde karşımıza çıkmaktadır.  

Hal böyle olunca matematik öğrenmek bir zorunluluktur. Ancak bu çoğu öğrenciler için kolay değildir, daha gerçekçi bir ifade ile söylemek gerekirse; öğrenciler kendini bu şekilde avutmaktadır. Yani matematik öğrenmemin, matematikte başarılı olmanın zor olduğunu sanmaktadır.

LGS, TYT, YKS, DGS, KPSS ve ALES… Siz Hangisine Hazırlanıyorsunuz?

Alanında uzman bir matematik öğretmeni olan Yalçın Algan’dan alacağın özel matematik dersleri ile artık başarı senin olacak. 

Kim Başarılı Olmayı İstemez ki, O Zaman Başarıyı Yakalamaya ne dersin? 

Matematik öğrenmek aslında bir emek işidir, başlı başına bir girişimdir. Bu böyle olduğu halde bizim öğrenciler girişimde bulunmak, bir adım atmak yerine genelde eylemsizliği tercih ediyorlar. Sonra da matematikte başarılı olamadıklarından dert yanıyorlar. Böyle devam ettikleri sürece korkarım sadece başarılı olmak bir istekten öteye gidemeyecektir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.