0 ( 532 ) 664 85 61
Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubu

24 Nisan 2017
647 kez görüntülendi

Özel ders verdiğimiz öğrencilerin yapamadıkları soruları bize göndermesi sonucu neden Türkiye geneli böyle bir Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubu oluşturmayalım diye düşünmeye başladık. Türkiye genelinde matematik öğretmenleri ile buluşma noktamız olan matematikozelders.com sitemiz ile matematik öğretmenleri ile bilgi alışverişi yaparak grubumuzu oluşturduk.

 Grubumuzda öğrencilerimize yardımcı olabilecek ders notları, özel matematik kavram haritaları, yeni nesil sorular, püf noktalı sorular da paylaşılmaktadır. 

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubu

Ücretli WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuz

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuza özellikle Lgs, Tyt, Ayt, Ales, Dgs, Kpss, öğrencileri katılmaktadır. En büyük görev de velilerimize düşmektedir. Öğrencilerini gözlemlemek ders çalışıp çalışmadığını ölçebilmek için onların çözdüğü soru sayısına dikkat etmelidir. İster öğretmen olsun ister veli öğrencisi olan her kez bu gruba katılmaktadır. Kaldı ki grubumuzda matematik öğretmeni arkadaşlar da vardır öğrencilerden gelen soruları bize sormaktadırlar.

Grubumuzu tabi ki bazı kuralları vardır. Her öğrenci günde 10 tane soru sorabilir. Günde 10 soru, Ayda 300 soru, 6 Ayda 1800 soru sorabilme hakkına sahiptir. 1800 soru çözümü için sadece 400 TL ödeyerek sorularınıza çözüm bulacaksınız. 1800 soru demek yaklaşık 3000 dakika demek,50 saat zaman demektir.

Grubumuza ders çalışmayı seven, yapamadığı soruların cevabını hemen öğrenmek isteyen, araştıran öğrencileri almak istiyoruz.

Matematik WhatsApp Soru Çözüm Grubumuzda 6 tane Matematik Öğretmeni sorularınızı anında hızlı, anlaşılır ve pratik metotlarla çözmek için hazırdır. 

Yapamadığınız soruları telefonunuza çekerek Whatsapp grubumuza göndereceksiniz.

Matematik WhatsApp soru ve paylaşım grubu kurucusu Yalçın ALGAN

  • Sorularınıza acil çözümler yapılmaktadır.
  • Boş zamanlarınıza uygun ders çalışma planı hazırlanır.
  • Konu anlatımlı notlar, pdf matematik paylaşımları, nokta atış soruları, yeni nesil uzun metinli, kurgulayıcı sorular, güncel hayat problemleri paylaşımlarından yararlanabilirsiniz.
  • Öğrenci koçluğu desteği hediye olarak verilecektir.
WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubu

WhatsApp Matematik Soru Çözüm Grubumuz katılmak için TIKLAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?